خیابان آزادی، خیابان دکتر قریب، جنب دانشگاه، پلاک 138 ساختمان 220 طبقه 1 واحد7 (مسیریابی)

سرویس ترخیص کالا از گمرک

صفحه نخست » سرویس ترخیص کالا از گمرک

مراحل ترخیص کالا در گمرک

ورود اطلاعات از طریق سیستم EPL

پرینت اظهارنامه

دریافت کوتاژ و تعیین مسیر

ارزیابی کالا

اخذ مجوزهای لازم

کارشناس سرویس ( مجازی )

صندوق

رئیس سرویس ارزیابی

بازبینی

درب خروج

انبارداری

خروج کالا

تعرفه واردات کالا به کشور

با توجه به تغییرات سالانه کتاب تعرفه ، واردات کالا تحت تاثیر مستقیم قرار می گیرد. بازرگانان و هر شرکت واردات کالا یی می توانند جهت دریافت خدمات بازرگانی و کسب اطلاعات تعرفه ای و ارزشی مربوط به کالا تماس بگیرند.

 • truck

  واردات کالا از ترکیه

  باتوجه به آخرین آمار ارائه شده از گمرک ایران در سال ۱۳۹۵ واردات از ترکیه جزء ۵ واردات برتر از کشورهای مختلف می باشد، به صورتی که حجم واردات کالا از ترکیه به بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تن رسیده بود و از لحاظ ارزش دلاری این مقدار معادل بیش از دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار کالا می باشد. قوانین واردات کالا از ترکیه مانند سایر رویه های واردات کالا به ایران می باشد البته این به جز بخشی از کنوانسیون ها و بخش نامه های تسهیل کننده گمرکی و البته گه گاه کدورت هایی در بخش حمل و نقل و عوارض راه می باشد.

 • ship

  واردات کالا از چین

  واردات از چین به ایران بر اساس آمار ارئه شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۴ معادل ۱۴٫۴۷ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۵٫۲۲ درصد بوده است. در سال ۱۳۹۵ سهم وزنی واردات کالا از چین ۱۳٫۳۳ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. به عبارت دیگر در سال ۹۵ حجم واردات از چین بیش از ۴۴۵۱ هزار تن با ارزش بیش از ۱۰۷۵۳ میلیون دلار بوده است. شرکت ترخیص کارا تمامی فعالیت ها و امور مربوط به واردات کالا از چین را به نحو احسن و با بالاترین دقت و کیفیت و نیز سریعترنی زمان انجام می دهد.

 • plane

  واردات کالا از اروپا

  کشورهای اروپایی به عنوان یکی مبادی صادرات به ایران می باشند. واردات کالا از اروپا شامل محصولات متنوعی از قبیل خودرو ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، پوشاک ، تکنولوژی ، صنعت و … می باشد. سهم هر کدام از کشورها در واردات از اروپا بسته به کالاهایی که بازرگانان ایرانی وارد می کنند متفاوت است. به عنوان مثال سهم واردات کالا از کشور آلمان بیشتر صنعتی می باشد و یا برای کشوری مثل فرانسه خودرو می باشد. قوانین و رویه های مربوط به واردات از اروپا تابع ضابطه ها و تعرفه های مشخص گمرکات ایران است.